Sõltumata sellest, kas töö saab tehtud kodukontoris või viivad jalad hommikuti tööle, pole vaimse tervise toetamine töö kontekstis olnud kunagi varem sedavõrd oluline kui nüüd. Pinged, stress, arusaamatused ning pidev ülekoormus ootavad õhinal ees igal sammul olenemata sellest, millisel ametil või formaadis töiseid tunde teha.
James Routledge´i „Vaimne tervis töökohal“ aitab mõista põhjuseid, miks on eneseteostus, tervis, õnnelikkus ja heaolu sinu „motivatsioonipaketist“ lahkunud ning mida teha selleks, et neid oma tööellu tagasi tuua.
Routledge tunnistab, et ta on tihti isegi kogenud tunnet, mis ütleb, et ta pole piisavalt pädev ja hea. Ta teab, mida tähendab olla hirmunud, eksinud ja segaduses. „Tunda piinlikkust selle pärast, kuidas sa end tunned, karta, et sinuga on midagi korrast ära. Ma tean, mis tunne on kannatada. Ma tean, mis tunne on võtta see teema töökohal üles ja mõista, et sa oled ainus, kes seda oluliseks peab.“
Routledge ütleb, et me vajame vastumürki töömaailmale, mis kriiskab kui pöörane: kiiremini, kõrgemale, kaugemale! Ihkame küll vaimse tervise osas püsivaid muutusi, kuid see pole võimalik, kui oled läbipõlenud. Ka sellele raamatule soovitab Routledge läheneda aegamisi, määrates ise oma tempo. Eesmärgiks on ju luua midagi jätkusuutlikku, püsivat.
Raamat „Vaimne tervis töökohal“ on sulle, sinu ülemusele, kolleegidele, kaaslastele, perekonnale ja sõpradele, et teha töökeskkonnas püsivaid muutusi. Et tunda end teisiti, paremini.