Me kõik otsime täiuslikku tasakaalu tingimusteta enesearmastuse ja paremaks inimeseks saamise püüdluste vahel. Kuid see eeldab midagi palju enamat kui mullivann, vein, peened kohvijoogid, enesesisendused ja muu jamps, mis on sotsiaalmeedia arvates #enesehoolitsuse ja #enesearengu jaoks hädavajalik. Et tõesti jõuda iseenda parima versioonini, pead sa olema veidi ... isekam.
Isekus on võib-olla maailma kõige vastuolulisem, ebasoovitavam ja valesti mõistetum omadus - eriti naiste puhul. Püüame kõigis eluvaldkondades kõigest väest sellest häbimärgist hoiduda. Aga mis siis, kui me seda ei teeks?
Raamatus "Ise-kas" seab kliiniline psühholoog Sunita Osborn kahtluse alla meie senised ettekujutused isekusest. Ta kummutab avameelselt ja humoorikalt müüdid ja moonutused, mis ümbritsevad selliseid psühholoogia põhimõisteid nagu enesehoolitsus, eneseusaldus, enesearmastus ja enesedistsipliin, näidates, kuidas sotsiaalmeedia, ühiskondlike normide ja kasvatuse tõttu on neist terminitest saanud sisutühjad aumärgid.
Ajal, kui naiste vajadused, sõltumatus ja turvalisus on sattunud löögi alla, näitab see provokatiivne raamat, kuidas asuda isekuse najal võimestavalt ümber kujundama oma suhteid, ümbritsevaid süsteeme ja mis peamine - iseennast.
Raamatu autor, psühholoogiadoktor Sunita Osborn tegutseb Texases Houstonis. Oma terapeuditöös tegeleb dr Osborn traumade ja kiindumussuhetega ning on saanud eriväljaõppe paariteraapia ja vaimse reproduktiivtervise alal. Ta on võtnud südameasjaks töö naistega, kes on kimpus ärevuse, depressiooni, viljakusküsimuste, suhteprobleemide ning kõikvõimalike väljakutsete ja kogemustega, mis kaasnevad tänases maailmas naiseks olemisega.